رنگ و مش

مواد مناسب

استفاده از مواد مناسب و مرغوب باعث درخشش و زیبایی هرچه بیشتر موی شما می شود

استفاده کردن از مواد مناسب یعنی موادی که میزان آمونیاک آن کنترل شده باشد و نیز مناسب قطر موی شما باشد. گاهی حتی ما با انتخاب درست مواد و ترکیب درست آن می توانیم بدون استفاده از روشن کننده های قوی ، دکلره و یا دکاپاژ به رنگ دلخواه شما برسیم. و این کار نه تنها کمترین صدمه را به موی شما وارد می کند. بلکه باعث کاهش هزینه های شما نیز می شود.

ترکیب رنگ

ترکیب رنگ های متفاوت همیشه باعث خلق رنگ های خاص می شود.
امروزه شرکت ها ، رنگ های جدیدی را وارد بازار می کنند که به رنگ های درون کاتالوگ های قدیم اضافه شده، اما هنوز درست کردن رنگ های خاص توسط آرایشگران حرفه ای باعث خلق زیبایی هرچه بیشتر رنگ می شود. ترکیبات درست نه تنها رنگ های متفاوتی را به وجود می آورد بلکه درخشندگی و جلوه ی بیشتری را نیز می توان با اضافه کردن واریاسیون با تونالیته های متفاوت بدست آورد.
ترکیب رنگ های 2014 ( شیر نسکافه ای – کاراملی – مسی آتشی – ماهاگونی مسی – ماهاگونی – بیسکویتی و کاراملی و . . . ) که هر کدام از این رنگ ها الهام گرفته از رنگ های طبیعی اطراف ماست

جدیدترین رنگ ها و های لایت ها

امروزه تمام رنگ ها و هایلایت ها بیشتر به سمت رنگ های گرم و طلایی تمایل دارند تا رنگ سرد.

رنگ های گرم مانند مسی – مسی آتشی – کرم طلایی – ماهاگونی – فندقی – کاراملی و . . .

رنگ های سرد مانند زیتونی ، دودی ، یخی و …

تفاوت های لایت و مش

سوال اکثر مراجعه کنندگان از ما این است که تفاوت هایلایت و مش در چیست ؟

در پاسخ می توان گفت هایلایت یعنی اختلاف دو یا سه درجه روشن تر از رنگ زمینه ی موی شما اما مش یعنی اختلاف بیش از چهار درجه روشن تر از زمینه که برگرفته از رنگ های بسیار روشن است.

امروزه رنگ و هایلایت با ترکیب های زیبا بیشتر مورد توجه همگان است تا رنگ و مش

توضیح آخر

نباید فراموش کرد که انتخاب رنگ درست باید مناسب با رنگ پوست و چشم شما باشد، یا حتی در بعضی از رنگ های روشن (با پوست روشن )، چهره شما همیشه باید دارای کمی آرایش باشد ، که چهره سرد و بی روح نشود.

 

دسته بندی شده در: