Captions یک هوش مصنوعی ادیت و ویرایش ویدیو میباشد و با امکانات و ویژگی های متعددی که ارائه میدهد، بسیار کارآمد و مفید ظاهر شده است.

معرفی هوش مصنوعی استودیو مجازی

Captions یک هوش مصنوعی ادیت و ویرایش ویدیو میباشد و با امکانات و ویژگی های متعددی که ارائه میدهد، بسیار کارآمد و مفید ظاهر شده است.هوش مصنوعی Captions با شعار “زندگی، دوربین، اکشن” پا به عرصه هوش مصنوعی ها گذاشته است و توانسته است جزء بهترین ها قرار بگیرد.

Captions میتوانید ویدیو های کوتاه زیر یک دقیقه را ویرایش کند.

هوش مصنوعی این وبسایت می تواند فریم هایی را که در آن ساکت هستید را حذف کند، نگاه شما را اصلاح کند (اگر در حال خواندن یک اسکریپت هستید) و به طور خودکار زیرنویس اضافه کند.

این کار میتواند کار های مربوط به ادیت و ویرایش شما را بسیار سریع تر و راحت تر کند و از دردسر های ویرایش ویدیو آسوده میشوید.

این هوش مصنوعی علاوه بر وبسایت رسمی، یک اپ iOS نیز دارد که به تازگی در اپ استور اپل منتشر شده است اما فعلا خبری از نسخه Android نمیباشد ولی ممکن است در آینده نزدیک ساخته و منتشر شود.

یکی دیگر از مزیت های هوش مصنوعی، امکان اشتراک گذاری سریع تر و کم دردسر آن است.

به این صورت که وقتی ویرایش ویدیو شما به اتمام رسید به طور مستقیم آن را در شبکه های مجازی مانند تیک تاک، اینستاگرام، فیسبوک و غیره به اشتراک بگذارید و مراحل همیشگی و عادی (ذخیره سازی در گوشی و سپس آپلود در شبکه های مجازی) را طی نکنید و صرفا با یک کلیک در شبکه های مجازی قرار دهید.

دسته بندی شده در: